Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli w Chrzanowie na zamówienie. Wykonujemy meble łazienkowe, pokojowe, kuchenne, gabinetowe i do zabudowy. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego produkcja mebli w firmie PROFIT S.C. jest procesem długotrwałym, wykonywanym przez najlepszych specjalistów z branży stolarskiej, z jak największą starannością i dokładnością. W efekcie końcowym powstają prawdziwe cuda meblowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Główna specjalizacją naszej firmy jest produkcja mebli na zamówienie. Nasza siedziba jest w Chrzanowie, natomiast naszą ofertę kierujemy do klientów z miasta Chrzanów, Kraków, Katowice oraz okolice. Dzięki ścisłym powiązanym dziedzinom, nieustannie podnosimy poziom wykonywanych przez nas mebli. Nasza oferta handlowa jest ciągle modyfikowana zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi.

Jesteśmy z klientem od momentu analizy koncepcji poprzez fachowe doradztwo, projekt, realizację, montaż i serwis. Gwarantujemy terminowe dostawy do siedziby klienta. Duże doświadczenie techniczne oraz wieloletnia praktyka naszej kadry pozwala nam z powodzeniem sprostać wymaganiom każdego klienta. Nowoczesne technologie wyrafinowane wzornictwo, oraz jakość wyrobów to nasze główne cele.