O Firmie.

Firma PROFIT S.C funkcjonuje na rynku od 2001r. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar o wysokim standardzie. Wykonujemy typowe jak i nietypowe zamówienia. Naszymi klientami są osoby indywidualne, instytucje państwowe i prywatne. Dzięki szerokiej ofercie mebli, znajomości rynku i współpracy z najlepszymi producentami, zaspakajamy wiele indywidualnych potrzeb naszych klientów. Długi okres praktyki, zdobyte przez nas doświadczenie oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii w produkcji pozwala nam wdrażać nowe pomysły i rozwiązania. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu stale podnosimy poziom naszych usług. Dbamy o wygląd, wykonanie i jakość każdego zlecenia. Jednocześnie jesteśmy konkurencyjni na rynku w branży meblowej.

Priorytetem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość, profesjonalizm oraz terminowość. Zapewniamy fachową, kompleksową obsługę od projektu wykonanego z pasją i zaangażowaniem poprzez cykl produkcyjny aż do momentu montażu.

Krótka Historia

Jak to często bywa z pomysłami, również pomysł na PROFIT S.C. zrodził się z potrzeby własnej. Jako klienci zauważyliśmy, że chcąc wyposażyć wnętrze w dobrze zaprojektowane, dobrej jakości i wyprodukowane w Polsce meble, musimy odwiedzić kilka lub nawet kilkanaście miejsce – w jednym kupimy nowoczesne meble do kuchni, w innym szafę do zabudowy garderoby, a jeszcze w innym wyposażymy nasze biuro w praktyczne meble. W takich miastach jak Chrzanów oznacza to dodatkową wycieczkę do Krakowa czy Katowic. Ponadto trzeba mieć wiedzę na temat istnienia tych miejsc i rozeznania się w ich ofercie. Dla przeciętnego klienta to nie lada wyzwanie.

Z obserwacji trendów rynkowych, zrodził się pomysł, aby stworzyć miejsce, w którym można zaprojektować i wyprodukować, każdy rodzaj mebla, w różnych stylach: minimalistycznym, nowoczesnym, awangardowym, retro, klasycznym, angielskim, egipskie, rzymskie czy nawet asyryjskie.

Chcemy, żeby produkty w ofercie firmy PROFIT S.C. były przede wszystkim dobrze zaprojektowane i miały najlepszą jakość. Możemy śmiało powiedzieć, że klienci odwiedzający naszą firmę to ludzie otwarci na nowoczesne rozwiązania, chcący urządzić swoje mieszkanie lub dom w sposób funkcjonalny, ale jednocześnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Doceniają wysoką jakość produktów, ciekawe wzornictwo, możliwość dopasowania mebli do swojego gustu. Wśród naszych klientów często spotykamy osoby bardziej odważnie dobierające kolorystykę mebli, chcący żeby wnętrze ich domu było niepowtarzalne. Dla wielu z nich faktu, że produkt powstał w Polsce, ma bardzo duże znaczenie. Za takim wyborem stoi nie tylko dobrze rozumiany patriotyzm, ale również zwiększająca się świadomość konsumentów, że to co polskie, oznacza dobre.